Шукати в цьому блозі

понеділок, 22 вересня 2014 р.

Новинки краєзнавчої літератури!

    Нещодавно вийшла друком четверта (13) літературно-мистецька збірка "Стожари Поділля", до якої увійшли твори різних за віком, професіями та творчим досвідом літераторів.
Всі автори пов'язані любов'ю до слова, через яке постає світ людини, всесвіт людської культури.

    В цьому році виповнюється десять років з часу заснування збірки. Цінність видання полягає в тому, що воно з регіонального все більше набуває всеукраїнського літературно-мистецького масштабу. На його сторінках можна зустріти авторів з усіх регіонів України. Практично в кожному номері публікується 40-50 авторів. Видання відкрите і для молодих талантів.
    На сторінках журналу можна знайти цікаві наукові праці, історичні розвідки, дослідження тощо.
    Потрібно подякувати колективу видання. В першу чергу Світлані Травневій - головному редактору збірки, поетесі, вчителю-методисту, члену правління Вінницького обласного об'єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Тараса Шевченка і Національної спілки журналістів України, кавалеру ордена "Золота зірка Української журналістики", лауреата літературно-мистецьких премій, члену творчої спілки "Асоціація естрадних митців"; Фаїні Приймачик - відміннику освіти України, члену НСЖУ, літератору, кавалеру ордена княгині Ольги; Анатолію Хомчуку, члену НСЖУ, викладачеві ВНТУ.

Немає коментарів:

Дописати коментар