Шукати в цьому блозі

середу, 17 червня 2015 р.

Новинки краєзнавчої літератури!

    І Шевченко й Ніщинський раділи
Коли слухали спів солов'їв.
Вони щастя Вкраїні бажали,
І щоб люд наш щасливіше жив.

І.Ю. Радзіх
Сьогодні відомий історик, краєзнавець, журналіст Ігор Юрійович Радзіх подарував краєзнавчому відділу надзвичайно цікаву книгу "На гостину до Ніщинського" (2015), яка вийшла друком у видавництві "Консоль". 

Вона розкриває велич самобутнього подільського села Неменка Іллінецького району Вінницької області, де народився відомий всьому світу композитор, поет, перекладач Петро Іванович Ніщинський. Естафету переймають теперішні подоляни. В селі успішно функціонує фермерське господарство "Божнюкове". Наближається до завершення спорудження церкви, в будівництво якої Божнюки вкладають власні кошти. У видання ввійшли матеріали про хормейстера, нашого земляка Андрія Обця; знану поетесу, педагога Світлану Травневу; історика, краєзнавця Лаврентія Похилевича та ін.

Видання розраховане на широке коло читачів. Автор висловлює щиру подяку родинам Божнюків, Гарбузів та Фльорів, Іллінецькій центральній районній бібліотеці, власнику Іллінецького цукрового заводу І. Кучинському та ін. Книга видана за сприяння Іллінецького міського голови Сергія Яременка.

Немає коментарів:

Дописати коментар