Шукати в цьому блозі

понеділок, 15 лютого 2016 р.

Новинки краєзнавчої літератури!


Ми, тиверці, ми плем'я родовите,
Обжили спільно бузькі береги
І землю цю, що кров'ю й потом вмита
Для вас, своїх нащадків, зберегли.
В. Рудий

    Сьогодні краєзнавчий відділ отримав у подарунок дві книги від поета, члена українських національних спілок письменників, журналістів, краєзнавців Андрія Стебелєва. Це історико-публіцистичний нарис Геннадія Сувертока "Ми - тиверці!" (2016) та поетична збірка Андрія Стебелєва "Асбест" (2015).
   Книга "Ми - тиверці!" Г. Сувертока висвітлює сторінки історії серцевинного куточку українського Поділля - Тиврівщини, малої батьківщини для нащадків легендарних тиверців, і закликає замислитися кожного українця не тільки над власним родоводом, але й над долею України.
   Основою роботи є раніш не видані матеріали: лекції, рукописи, усні розповіді товариша і побратима автора, видатного нашого земляка, Рудого Василя Михайловича. В цьому нарисі автор навмисне подає деякі історичні гіпотези, що викликають протиріччя між собою і можуть бути схожі на домисли, щоб зацікавити людей, пробудити жагу до пізнання, особливо молоді.
   Видання призначено для дослідників історії, краєзнавців, творчої інтелігенції.

   П'ята поетична збірка Андрія Стебелєва "Асбест" вміщує як раніше опубліковані в періодиці, так і нові вірші, які ввібрали у себе досвід прожитого та побаченого, людські переживання та тривоги за наше спільне майбутнє.

Немає коментарів:

Дописати коментар