Шукати в цьому блозі

понеділок, 27 травня 2019 р.

НОВА КНИГА

       "І серця сповідь нелегка" - нова поетична збірка талановитої поетеси Світлани Гаврилової присвячена родині: чоловіку Леоніду Євгеновичу, синам Ігорю та Олексію!!!
      До поетичної збірки увійшли вірші, в яких розкривається любов до рідного краю і прагнення миру. Недарма кажуть: "Коли звучать гармати, музи мовчать", адже сьогодення не залишило авторку байдужою до проблем в Україні. У віршах, перш за все, говорять патріотичні мотиви, бажання зцілити рани нанесені рідній землі. В збірці багато лірики, звучать мотиви про красу рідної природи, святості кохання, пошуки змісту життя. Поезія сповнена своєю оригінальністю та неповторністю, вона світла, прозора, вражає чистотою, щирістю і вдячністю.
      Потетичну збірку рекомендовано для широкого кола читачів та любителів поезії.
* * *
      "Крутнівські небосхили" - це перша книга Миколи Панасюка, який освідчується в любові своєму роду, крутнівчанам, природі рідного села, українському слові та вдячність батьківським заповітам.
      Ця книга може стати підручником для молодого покоління, посібником для відродження славних традицій, притаманних мешканцям села Крутнівців.
Пізнавайте свій край разом з книгою:)

Немає коментарів:

Дописати коментар