Шукати в цьому блозі

понеділок, 26 вересня 2016 р.

«Любительки оповідань Вінниці» (ЛОВ)

22 вересня 2016 року у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук відбулося відкриття клубу «Любительки оповідань Вінниці» (ЛОВ).
Учасниці клубу – письменниці, відомі як у регіоні, так і в Україні за своїми художніми книгами, науковими розвідками, журналістськими нарисами. Дехто з них пише і поетичні твори. Однак у «ЛОВі» їх поєднала саме любов до коротких прозових творів, що останнім часом набувають усе більшої популярності серед читачів і за якими, на думку письменниць, майбутнє української літератури. Тож клуб хоче популяризувати саме коротку прозу.

Метою роботи клубу: продовження справи свого геніального попередника Михайла Коцюбинського. Не лише написання власних творів, а й пошук нових імен, цікавих авторів – ось головне завдання членів «ЛОВу».
Як і кожен клуб, «ЛОВ» попри письменницьку, займатиметься громадською діяльністю, адже література, зрештою, покликана виконувати не тільки культурну функцію, а й мати вищу мету: формувати у читачів літературний смак, любов до читання. І твори, які писатимуть і пропагуватимуть учасниці клубу, – це, в першу чергу, зброя для боротьби за культуру та освіченість кожного свідомого українця.

електронна версія видання
На першому засіданні клубу «ЛОВ» презентували свіже літературно-художнє видання Валентини Сторожук «Переклад із ластовиної». Відбувся обмін думками з приводу почутого та автограф-сесія відомої вінницької поетеси та прозаїка.
До уваги всіх присутніх у залі оформлено виставку-подію «Високе літо березневої душі Валентини Сторожук».
 
Модератор зустрічі: Гальянова Валентина Олександрівна – поетеса, прозаїк, лауреат Подільської літературно-мистецької премії «Кришталева вишня», Міжнародної україно-німецької літературної премії ім. Олеся Гончара, двічі дипломант Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».
 

На презентації також виступили: Колесник Лариса Федорівна – прозаїк, поетеса, лауреат премії літературно-мистецького об’єднання ім. В. Стуса «Подільська пектораль»; Пойда Оксана Андріївна – старший викладач кафедри методики філологічних дисциплін, голова Вінницької міської організації Союзу Українок, член Проводу Союзу Українок України, член конкурсної комісії Міжнародного конкурсу «Мій рідний край»; Барбак Оксана – письменниця; Ганай Вероніка – журналістка та ін.
«ЛОВ» лише розпочинає свою роботу. І хоча це закрита організація, проте кожен, хто відчуває, що має сили та бажання долучитися до нашої справи, хто має цікаві ідеї та пропозиції, може стати учасником клубу.

Немає коментарів:

Дописати коментар