Шукати в цьому блозі

вівторок, 27 вересня 2016 р.

Михайло Грушевський і Вінниччина

   Нещодавно працівниками відділу краєзнавства було підготовлено бібліографічний покажчик "Михайло Грушевський і Вінниччина", який присвячений 150-річчю від дня народження видатного українського державного та політичного діяча.
  Видання є першою спробою систематизувати матеріали про різноаспектні зв'язки М. С. Грушевського з нашим краєм. У ньому представлено окремі книги, публікації в наукових збірниках, альманахах, всеукраїнських та регіональних ЗМІ, виявлені у фонді Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва, бібліографічних джерелах та мережі Інтернет.
   З повним текстом цього покажчика можна ознайомитися на сайті бібліотеки у розділі "Наші видання" (http://www.library.vn.ua/publications/2016/Grushevskyi_i_Vinnuchchyna.html).


   Також до цієї дати відділ краєзнавства підготував віртуальну виставку «Подільські корені в родоводі М. С. Грушевського, перебування його на Вінниччині» (http://library.vn.ua/includes/Gryshevskui_150). 

   До 150-річчя від дня народження М. С. Грушевського у відділі краєзнавства експонується виставка-ювілей «Земля, до якої линув душею Михайло Грушевський». Присвячена вона висвітленню зв’язків Великого Українця з нашим краєм. До уваги користувачів представлено книги, матеріали науково-практичних конференцій, статті зі збірників, періодичних видань. Родзинкою експозиції є щойно виданий бібліографічний покажчик «Михайло Грушевський і Вінниччина».

Немає коментарів:

Дописати коментар