Шукати в цьому блозі

неділю, 13 грудня 2020 р.

Книги-подарунки!

 

Тетяна Степанівна Ковальчук народилася 12 квітня 1941 р. в сім’ї, де любили і поважали  музику. Ця любов передалася і їй. Здобула музичну освіту. Працювала учителем музики та хормейстером. Після виходу на пенсію написала і видала 13 книг: зокрема для дітей – «Колиска», «Веселка», «Хоробрий півник», «Весела абетка», «Котячі історії», «Бабусині оповідки»; поетичні збірки «Роздуми», «Иллюзии», ліричну «Сузір’я» та гумористичну «На дозвіллі». Перша збірка лірики була           названа «Тобі, мій барвінковий край». Дві прозові книги про жінок Вінниччини «Жіночі долі» і «Гордість землі Подільської». Збірка «А музика звучить» – це 14 книга авторки в загальному рахунку, але перша музична.

Завітавши до краєзнавчого відділу, Тетяна Степанівна люб’язно подарувала три свої книги: «Гордість землі Подільської», «Сузір’я» та «А музика звучить».


 Ковальчук, Т. С. Гордість землі Подільської / Т. С. Ковальчук. – Вінниця : ТВОРИ, 2020. – 340 с.

В цій книзі розповідається про жінок-орденоносців Вінниччини, що отримали нагороди за свою працю.

Вінницька земля дала країні 150 Героїв Соціалістичної Праці, і серед них – наше славне жіноцтво. Ось про них, прекрасних трудівниць з нелегкою долею, розповідається в цій книжці.

 Ковальчук, Т. С. Сузір’я : [поезія] / Т. С. Ковальчук. – Вінниця : ТВОРИ, 2019. – 160 с.

У книзі вміщено вірші різної тематики і часом написання. Збірка складається з розділів: «До тебе, краю, серцем лину» (громадсько-патріотична лірика); «Вузлики на пам’ять» (ліричні вірші); «Сміхом дух лікуємо» (вірші гумористичного характеру); «Друзям хорошим моїм» (вірші, приурочені певній особі чи події); «Вдаль зовут просторы» (вірші російською мовою).

 Ковальчук, Т. С. А музика звучить : зб. пісень і мелодій / Т. С. Ковальчук. – Вінниця : Вінниц. газ., 2019. – 40 с.

До збірки увійшли пісні та музичні п’єси, написані в різні роки її творчості: від 80-х минулого століття по теперішній час. Це переважно ліричні твори, прості за формою побудови і виконання. Деякі з них були написані для племінників, що навчалися музики, опановували її ази.

Збірка розрахована на широке коло читачів і стане в нагоді виконавцям і педагогам. 


Немає коментарів:

Дописати коментар