Шукати в цьому блозі

вівторок, 15 грудня 2020 р.

Презентація книги!

 

Видання «Вінниця місто послідовників М. І. Пирогова»
14 грудня 2020 року у HUBі «Місто Змістів» відбулась презентація книги «Вінниця – місто послідовників М. І. Пирогова». Ця книга висвітлює життєвий шлях і подвижницьку працю геніального хірурга М. І. Пирогова, лікарів і науковців XIXXX століть, яких доля поєднала з Вінниччиною.

Монографія підготовлена на основі архівних та біографічних джерел краєзнавцями та бібліотекарями, зокрема з наукової бібліотеки Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова.

Книга видана в рамках проєкту з однойменною назвою «Вінниця – місто послідовників М. І. Пирогова», який у 2019 році став переможцем конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ». Книга видрукована у видавництві «Нова книга» накладом у 500 примірників.

Під час презентації авторки проєкту, зокрема, краєзнавець Ольга Юрчишина та директорка Наукової бібліотеки ВНМУ ім. М. І. Пирогова Неліна Кравчук розповіли про зміст книги, цікаві історії, а також поділились особливостями  підготовки видання до друку.

Видання рекомендовано медикам, історикам, краєзнавцям, туристам і всім, хто цікавиться історією міста Вінниці.


Трансляція презентації проводилась на фейсбук-сторінках Вінницької міської ради та департаменту маркетингу міста та туризму.

Також під час презентації книги міський голова Сергій Моргунов зазначив, що поява цієї роботи є знаковою подією для Вінниці і подякував тим ентузіастам, які доклали зусиль, аби ця книга з’явилась на світ.
Немає коментарів:

Дописати коментар